práce IT specialisty
Finance

Ani práce IT specialisty nemusí být stereotypní, zvolte vhodné zaměstnání

Mnozí lidé se domnívají, že práce IT specialistů je stereotypní. Že jen sedí za počítačem a ťukají na klávesnici. Jenže domněnky jsou i v tomto případě mylné. Práce IT specialistů a podobných pracovníků v oboru může být velmi rozmanitá, stačí jen najít vhodné zaměstnání, do kterého se nebude chodit se zármutkem v srdci, ale spíše s úsměvem na rtech. Takovým zaměstnáním může být i práce v ostravské firmě U&SLUNO.

Práce IT specialistů může být velmi rozmanitá, nemusí být stereotypní. Pokud v oboru IT pracujete a vaše práce je dnes a denně stejná, je čas na změnu. Začněte pracovat v jiné společnosti, kde vám nabídnou zajímavou náplň práce, která bude každý den výzvou a lákadlem, kvůli které budete ráno vstávat rádi.

I ve firmě U&SLUNO aktuálně shání novou posilu do týmu (nehledají jen IT specialisty). Co třeba poslat životopis právě sem? Rozmanitá práce je samozřejmostí, stereotyp je tabu.

Co dalšího nabízí firma U&SLUNO?

Samozřejmě rozmanitost práce není to jediné plus firmy U&SLUNO. Čekat vás bude také pružná pracovní doba, přátelský kolektiv na pracovišti a velmi milé prostředí, ve kterém se bude skvěle pracovat. Bonusem už jsou jen čokoládové středy nebo káva, která udělá i ze špatného rána ráno skvělé.

Dokonce je nabízena možnost pracovat formou Home Office. Pracovat tedy můžete z pohodlí domova takřka odkudkoli z České republiky.

Více o firmě

Firma U&SLUNO poskytuje informační technologie a také poradenské služby pro retail, distribuci a logistiku. Jedná se o velmi moderní a dynamickou společnost, která neustále hledá inovativní řešení mající přidanou hodnotu a která jsou synonymem rychlého návratu investice.

Aktuálně hledají do svého týmu několik nováčků, stanete se novou posilou? Aktuální volné pracovní pozice najdete na joinus.cz.