Čtyři nejlevnější země světa. Do jaké se vydáte nejdříve?
Cestování

Čtyři nejlevnější země světa. Do jaké se vydáte nejdříve?

Drtivá většina lidí miluje cestování a má svůj wish list míst, kam se chtějí vydat nebo kam se chtějí podívat. V současné době jsou tyto wish listy opravdu plné až k prasknutí, lidé však hledají spíše levnější alternativy dovolených. V případě, že nemáte nyní dostatek financí a chcete něco vidět nebo něco nového poznat, máme pro vás seznam čtyř nejlevnějších destinací světa, které vás rozhodně očarují svou krásou. Víte, jaké čtyři země se řadí k těm nejlevnějším na světě? 

Kambodža 

Pokud máte rádi aktivní dovolené, doporučujeme vyjet si do Kambodži. Jedná se o velmi levnou zemi, kde se budete možná až stydět za to, že platíte tak málo. V minulosti se jednalo o zemi, kam se turisté báli vstoupit, dnes je to však velmi atraktivní místo, kde je největším lákadlem například Angkor Wat, tedy historická památka.  

Srí Lanka 

Největším problémem každé destinace jsou letenky. Ty jsou opravdu nejdražší, i když v dané zemi se posléze žije velmi levně. Důkazem je také Srí Lanka, která je známá pro své písečné pláže a čistě modré moře. V současné době se sem jezdí s velkou radostí, vždyť je to vytoužená dovolená každého z nás. I když vás letenky nevyjdou nejlevněji, nezoufejte – pak se zde žije opravdu velmi levně.  

Řecko 

Pokud vás láká moře, ale nechcete jet někam do drahého Karibiku, navštivte Řecko. To je v současné době velmi atraktivní země, která je velmi levná, a to díky hospodářské krizi, která zde vládne. Náklady na bydlení v Řecku jsou velmi nízké, dokonce ani letenky do Řecka nestoupají do šílených výšin.  

Bulharsko 

Pakliže nemáte chuť cestovat nikam daleko, máme pro vás tip v podobě Bulharska. Bulharsko jako takové je velmi atraktivní a v posledních letech je to oblíbené místo zejména pro britské návštěvníky. Obecně platí, že čím více budete na východě, tím levněji se budete mít.