Jaké kempy v České republice navštívit každým rokem
Cestování

Jaké kempy v České republice navštívit

Pokud máte rádi výlety nebo dovolenou v České republice a toužíte navštívit jeden z nádherných kempů, rádi vás s těmi nejoblíbenějšími seznámíme. Jestliže chcete docílit skvělých služeb, měli byste si podle toho vybrat také i vhodný kemp, který bude nabízet komfortní ubytování, čisté chatky a především bez problémové sociální zařízení, které bude plně funkční. Přinášíme vám žebříček nejlépe hodnocených kempů v České republice

Jaké kempy navštívit v České republice?

Jestliže byste chtěli navštívit kemp v blízkosti Plzně, který je ověřený, můžete se zaměřit na ubytování Keramika. To se nachází přibližně jen 15 kilometrů od kempu. Kemp je natolik obrovský, že tam budete mít dostatečné možnosti a své soukromí. Máte-li rádi vodu, je pro vás kemp Keramika rozhodně tím správným. Kromě toho je v okolí kempů nádherná příroda, která vás dostane bezesporu do kolen.

Jaké kempy v České republice navštívit

Jste milovníci Krkonoš? To si rozhodně zamilujete kemp Dolce. Ten se nachází v blízkosti Krkonoš a přibližně 3 až 8 kilometrů od Trutnova. Výhodou kempu je možnost navštívit jej už na začátku jara a jeho sezóna končí až na podzim. Pokud si tedy chcete užít dovolenou bez dětí, můžete vyrazit na začátku nového školního roku, kdy je poprvé odvedete do školy. Jestliže už jste tuto možnost zmeškali, nic se nestane, když jej navštívíte na začátku příštího jara. Alespoň se tak budete více těšit.

Návštěva Českého Krumlova

Nádherné město zvané Český Krumlov nabízí ve svém okolí nespočetné množství kempů. Mezi ty nejoblíbenější, které si návštěvníci zamilovali, patří kemp u Kukačků. Obrovskou výhodou je v tomto případě rodinný přístup, protože se také jedná o rodinný areál, který nabízí ubytování pro každého. Stačí opustit Český Krumlov a vydat se na přibližně 25 až 35 kilometrovou cestu, na jejíž konci vás bude čekat nádherné místo plné cykloturistiky, pěší turistiky a vodních radovánek. Záleží pouze na vás, čemu dáte v konečném důsledku přednost.