Rady podle Garyho Vaynerchuka
Podnikání

Rady podle Garyho Vaynerchuka, díky nimž dosáhnete čehokoli

Mít sny je naprosto v pořádku, dokonce je to to nejlepší, co v životě můžeme mít. Lepší je jedině zjištění, že jsme si dané cíle opravdu splnili. V případě, že své sny máte, ale nevěříte si, nevíte, jestli toho dosáhnete, přinášíme vám pár rad od Garyho Vaynerchuka, který tvrdí, že zmiňované rady pomohou k dosažení toho, po čem skutečně toužíte a co skutečně chcete.

Gary Vaynerchuk přišel do Spojených států amerických v době, kdy byl ještě malý. Přišel do velkého amerického světa z Běloruska, nevěděl, co ho v nové zemi čeká. Byl však toho názoru, že všechno bude lepší, než jaké to bylo doposud.

Gary neměl zrovna lehké mládí. Musel chodit do tátova obchodu, aby mu pomohl, chodil pozdě spát, následovala škola. Samozřejmě byl za vše vděčný, jen chtěl od života trochu víc. To se ostatně splnilo až poté, co Gary vystudoval školu a co převzal nad obchodem kontrolu. Z původně maličkého podniku, o který se jeho otec staral dlouhá léta, udělal během šesti let byznys, který mu může kdekdo závidět.

Jeho rady je proto dobré vzít si k srdci. Vždyť on přece ví, jak dosáhnout čehokoli, co si usmyslíme.

Za vším stojí tvrdá dřina

Gary samozřejmě tvrdí to, co ostatní úspěšní lidé, a sice za vším stojí tvrdá dřina. Jestliže nejste obrněni trpělivostí a vytrvalostí, nemáte na to vést nějaký podnik. Dřina – to je to, oč tu běží, bez toho nejde vybudovat byznys, který vám přinese velké peníze.

Rozplánujte si svůj čas dobře

Gary je zastáncem názoru, že každý má dostatek času, jen je na nás, jak se s časem popasujeme, jak ho využijeme, jak ho rozplánujeme. Pokud svým časem mrháme, nemůžeme se divit tomu, že nic nestíháme. Pokud prokrastinujeme, nemůžeme se divit tomu, že nemáme takové výsledky, jaké jsme měli mít.

Vyhněte se rozptýlení

Tvrdá dřina znamená žádné rozptýlení. Nenechte se zlákat nabídkou svých přátel, že se vydáte do kina. Nyní ten čas obětujte pro svůj byznys, později si do kina choďte, jak je libo.