Vyrazte na hory do České republiky, na Slovensko nebo do Rakouska
Cestování

Vyrazte na hory do České republiky, na Slovensko nebo do Rakouska

Ačkoliv je stále léto, mnoho lyžařských fanoušků už přemýšlí nad tím, kde se letos vydat na hory. Pokud i vy patříte mezi ně, je potřeba se seznámit s oblíbenými destinacemi, které v předchozích letech bořili rekordy. Jestliže o nich nevíte, máte nejvyšší čas se s nimi seznámit. Je pochopitelné, že ne každého láká moře. Bohužel i přes to, že vás s horskými destinacemi seznámíme, budete si muset ještě pár měsíců počkat.

Lyžování v České republice

V případě, že toužíte po České republice, měli byste přemýšlet o Špindlerovu Mlýnu. Tato destinace patří téměř od svého vytvoření k těm nejlepším místům pro lyžování a zimní fanoušky. Moderně zařízený lyžařský areál vás vtáhne do komfortu, kterého byste se nemuseli dočkat ani v zahraničních státech. Pokud se vám nechce cestovat příliš daleko, je pro vás Špindlerův Mlýn tím pravým místem. Sjezdovek je tady více a jsou seřazeny dle obtížnosti, takže si na své přijdete nejenom vy, ale celá vaše rodina, včetně menších dětí.

Vyrazte na hory do České republiky

Jdeme na sousedské Slovensko

Pokud přemýšlíte nad sousedním Slovenskem, protože tam jezdíte každým rokem, ale chtěli byste menší změnu, za návštěvu stojí bezesporu Tatranská Lomnica. Jde o jeden z nejlepších ski areálu, které můžete v sousedním státě navštívit. Jestliže si potrpíte nad komfortem, Tatranská Lomnica vám jistě bude plně k dispozici. Kromě sjezdovek zde máte možnost se i zahřát vynikajícím čajem nebo polívkou v překrásně udělané hospůdce.

Nechce se vám čekat do zimy?

Pro velké fanoušky, kterým se nechce čekat do zimy se nabízí lyžování v podobě rakouských hor na ledovci Hintertux. Díky výborným podmínkám se zde lyžuje celoročně, takže si dost zábavy užijete i během léta. Jestli se nechcete ukousávat doma nudou, protože se za okny zrovna nachází počasí, které vám nic neříká, vyrazte na lyžování do Rakouska. Celkem na vás tady čeká přes 80 km sjezdovek, a to hned v několika obtížnostech. Začít můžete od nejjednodušší až po tu nejnáročnější, samozřejmě pouze tehdy, jestli si na ní věříte a jste dostatečně zkušeným lyžařem či lyžařkou.