Vystavujte umělecká díla libovolných formátů. Jak na to?
Zajímavosti

Vystavujte umělecká díla libovolných formátů. Jak na to? 

V rámci výstav se mnohdy snažíme přizpůsobit současným výstavním prostorám nebo vybavení. To už ale nebude potřeba.  

Výstava, jak má být 

Potřebujete pro své potřeby výstavní systémy, které budou vhodné do interiéru? Pokud tedy nehledáte venkovní výstavní panely a umělecká díla budou skutečně vystavena jen v interiéru, hledejte výstavní systémy vybavené speciálním lankem.  

Právě tento lankový systém se snadno postará o široké možnosti nastavení formátů. Samozřejmostí je plné oboustranné využití výstavní plochy, abyste mohli díla umístit do prostoru. Montáž je velmi snadná, nářadí nebudete vůbec potřebovat.  

Lankový systém 

Lankový systém se snadno přizpůsobí libovolné velikosti vystavovaných děl. Obsahuje totiž nejen dva horní úchyty lanek, ale také napínače lan a boční úchyty, které slouží k upevnění panelů. Samozřejmostí jsou také lanka o délce dvou metrů. Výstavní technika se tedy zcela přizpůsobí vašim požadavkům.  

Panely můžete spojovat 

Další výhodou těchto panelů je jejich variabilita. Je možné je do prostoru umístit solitérně, jelikož stojí samostatně. Pokud to ale vaše výstava vyžaduje, můžete panely libovolně spojovat a vytvářet tak ucelené prvky, které spolu budou souviset tematicky i kompozičně. Opět nebudete potřebovat žádné nářadí a vytvoříte kompozice v řadách za sebou, sestavy v pravém úhlu, nebo také uzavřené expoziční sestavy v pravém úhlu. 

Barva na přání 

Jelikož se výstavní systémy tvoří z odolného a zároveň velmi lehkého hliníku, je možné je pomocí eloxování opatřit libovolnou barvou. Nemusíte se tedy omezovat pouze lakovanými prvky z palety RAL. Je možné také získat odstíny přímo na míru. Nebo byste dali přednost potažení folií s imitací dýhy? I to je způsob, jak přizpůsobit výstavní systém estetice vašeho výstavního prostoru. Vaše přání bude splněno.  

Panely mohou být dále osvětleny, nebo také doplněny policemi pro vystavení jednotlivých exponátů. Využijte naplno všech možností a uspořádejte výstavu přesně podle svých představ.