Bankovní společnosti doslova bojují o každého klienta
Finance

Bankovní společnosti doslova bojují o každého klienta

Bankovní společnosti doslova bojují o každého klienta a aby jej získali, jsou schopni udělat téměř cokoli. Jednou z jejich praktik jsou například cenné bonusy, na které Češi velice rádi slyší. Jde o finanční prostředky, které bankovní společnosti nabízejí za to, že si u nich dotyčná osoba založí bankovní účet. Mají tyto bonusy ale jisté podmínky a pravidla? Následujte nás.

Založte si bankovní účet a získejte peníze

Komu by se tato věta nelíbila. Založte si bankovní účet a my vám za to vyplatíme tisíc korun. Získat jeden tisíc korun jen za to, že si založíte účet? Nabídka, která je velmi lákává a na kterou se chytlo velké procento obyvatel. Bankovní účet nemusejí využívat, společnosti jde pouze o to, že jsou u nich evidování. Postupem času tak mohou začít nabízet své finanční produkty. Bonusy se ovšem netýkají čistě jen finančních prostředků.

bankovní společnosti a souboj o klienty

Některé banky nabízejí bonusy v podobě zrušení několika poplatků při výběru z cizích bankomatů. Měsíčně si tak můžete například až pětkrát vybrat odjinud. Nabídka je opět lákává. Ne vždy je po ruce váš bankomat, tak proč si nezajít ke konkurenční společnosti vybrat finanční prostředky?

Lákadlo přes děti

Nejslabším místem jsou děti, o kterých bankovní společnosti ví. Právě toho se snaží maximálně využít. Jde o jednu nejmenovanou společnost, která při založení konta vyplácela až 1.500 Kč. Nešlo však o finanční prostředky, ale různé poukázky do obchodů apod… Finanční bonusy se však neobejdou bez podmínek, které jsme vám mírně naznačili v předchozích odstavcích.

Většinou je nutné splnit několik menších bodů, abyste bankovní účet pouze nezaložili a následně nevyužívali. Mezi takové podmínky patří například aktivace karty a poté i zaplacení v obchodech. Nejde jen o jedno zaplacení, ale hned o několik. Tento bod je jedním z podmínek. Záležet bude na tom, o jakou bankovní společnost budete mít zájem a zda v danou chvíli má finanční bonus či nikoliv. To si pokaždé ohlídejte, protože tyto nabídky bývají časově omezeny.