Ušetřete na letenkách pomocí jednoduchých tipů a buďte o krok vpřed
Zajímavosti

Ušetřete na letenkách pomocí jednoduchých tipů a buďte o krok vpřed

Dovolená a finance mají mnoho společného, přinejmenším to, že na ní můžete ušetřit nemalé peníze, které následně využijete pro příští rok. Pokud si chcete užít parádní zájezd, a přitom nezaplatit zbytečně ani o korunu navíc, přinášíme vám tipy, jak ušetřit na letenkách. Uvidíte, že ušetřené finanční prostředky využijete na jinou formu zábavy nebo jako kapesné na daný pobyt.

Na letenkách lze ušetřit, následujte nás!

Pokud vám někdo tvrdí, že na letenkách nemůžete ušetřit, pak o těchto nápadech nejspíš neví nebo vám je nechce prozradit. Pojďte s námi nakouknout pod pokličku cestovních agentur a kanceláří. Kromě toho nakouknete i na letecké společnosti, pro případ, že byste cestovali svépomocí.

letenky za poloviční ceny

Jdeme šetřit na letenkách!

  • Last minute: Tento pojem zná asi většina z vás. Jestliže ne, rádi vám připomeneme, o co jde. V krátkosti jde o poslední volná místa, která cestovní agentura nebo kancelář pro konkrétní zájezd nabízí. V momentě, kdy cestujete ve dvou je tato varianta pro vás rozhodně ideální. Ušetříte tak bezmála i 50 % z plné ceny.
  • Letenky s několika přestupy: Nevadí vám přestupy a delší doba cestování? Jestli ne, pak vás nejvíce zaujme tato varianta. Je výhodná převážně pro ty, kteří cestují svépomocí. Ušetřit tak podobně, jako u předchozího bodu dokážete relativně vysokou částku. Mimo jiné nebudete platit zbytečně vysoké marže cestovním kancelářím.
  • Nízkonákladový let: Dalším tipem mohou být nízkonákladové lety. Nemusíte se bát, že jde o nebezpečná letadla, protože jejich úspěšnost v doletech je stále nejvyšší, co se týče všech možných dopravních prostředků. Letadlo patří vůbec mezi nejbezpečnější dopravu s nejmenším počtem nehod.
  • Internetové projekty to jistí: Dnešní internetový svět nabízí spoustu portálů zaměřujících se na letenky. Pomocí jednoduchého algoritmu vyhledáte nejvýhodnější letenky do vámi vybraného státu. Cestovat tak můžete svépomocí levně a kvalitně.

Jděte po stopách moderní technologie

Moderní technologie nabízí hned několik způsobů cestování. Jestliže se nebojíte, sáhněte po levném cestování svépomocí.