Sedm tipů, jak ušetřit na svatbě
Finance

Sedm tipů, jak ušetřit na svatbě

Čeká vás letos taky ten nejkrásnější den ve vašich životech? Pokud ano, určitě už posíláte pozvánky nebo píšete seznam hostů. Svatba jako taková je však velmi nákladnou záležitostí, to se musí uznat. V současné době není levného nic, ani pozvánky nejsou zadarmo. V případě, že nechcete, aby vás svatba zruinovala, inspirujte se našimi tipy, které vám prozradí, jak na svatbě trochu ušetřit, aniž by to mělo dopad na kvalitu svatby.  

Sice každý člověk touží po velkolepé svatbě, která bude nezapomenutelná, je však třeba mít na paměti, že nezapomenutelná svatba může být i taková, která je levná. Dejte tedy na nás a něco mál ona svatbě ušetřete.  

Sedm tipů, jak ušetřit na svatbě 

  1. Jako svatební dar si přejte peníze. Drtivá většina výdajů se vám tímto stylem může vrátit. Navíc proti takovému svatebnímu daru takřka nikdo neprotestuje.  
  2. Začněte si pozvánky vytvářet online, klidně je také virtuálním světem pošlete. Přece jen pošta je dnes velice drahá, navíc je stejně drahé nechat si pozvánku vyrobit u firmy, která se jimi zabývá.  
  3. Uspořádejte svatbu v jednomu městě či v jedné obci. Žádné zbytečné přejíždění z místa na místo, které by vás stálo jen další peníze. Když budete mít svatbu v jednom městě či obci, ušetříte za dopravu.  
  4. Najměte si svatebního koordinátora. Sice budete muset hradit ho, ale on vám zase pomůže s tím, abyste ušetřili na jiných věcech. On sám dobře ví, kde se najdou nejlevnější balonky nebo třeba kde se levně a dobře najíte.  
  5. Uspořádejte svatební hostinu v restauraci. Z hlediska rozpočtu je to daleko lepší, než kdybyste zajišťovali cateringovou společnost či si jídlo vařili sami.  
  6. Svatba mimo sezonu je skvělý nápad, který je navíc levný. Svatby v prosinci jsou třeba daleko levnější než svatby v létě.  
  7. Nemějte přehnané množství hostů, pozvěte jen nejbližší.