Víte, jaké destinace se řadí k nejdražším?
Cestování

Víte, jaké destinace se řadí k nejdražším?

I když lidé v současné době vyhledávají jen levné destinace, kam by se vydali na dovolenou, jsou lidé, kteří si chtějí za své pracně našetřené peníze užít. Jinými slovy mají zájem o pořádnou dovolenou, za kterou si klidně připlatí, jen aby byla trochu jiná než ty, na které se vydávali v posledních letech. Právě díky touze po drahé dovolené hledají vhodného kandidáta v seznamech nejdražších destinací světa. Abyste se takovými seznamy nemuseli brodit, máme pro vás seznam těch nejdražších destinací světa, kde opravdu zaplatíte, ale přesto to bude velký zážitek.  

Bora Bora 

Kdo by nechtěl jet na Bora Bora. Bora Bora je nádherné místo, které se jednoznačně zařadí k vaším top destinacím. Jedná se ve skutečnosti o malý ostrůvek, který najdete ve Francouzské Polynésii. Bora Bora je velmi drahou destinací, přesto nabídne luxusní zážitek, který si budete pamatovat do konce svého života. Svůj klid zde hledají především různé celebrity, ale také velcí podnikatelé i politici.  

Dubaj 

Dubaj je město, kde je všechno možné. V poslední době se o Dubaji hodně mluví, Dubaj se stává velmi atraktivní destinací, i když tedy není zrovna levný. Každý člověk, kdo se o toto město zajímá, ví, že Dubaj byl vyvinut především pro bohaté lidi. Najdete zde vše, co si člověk usmyslí a co je pro něj důležité i méně důležité. Je to tedy sice ohromný zážitek, ale jak jsme zmínili – zaplatíte za něj ohromný balík peněz.  

New York City 

Kdo by se nechtěl podívat do New Yorku! Toto město je nádherné, jedná se o velmi oblíbenou destinaci na světě. Doslova bychom mohli říct, že se jedná o americké průmyslové odvětví. Popravdě je to však velmi drahý luxus. Američané vydělávají naprosto jiné peníze než Češi, jejich styl života je zde naprosto jiný.  

Paříž 

I nejromantičtější město na světě je synonymem drahé destinace. Kdo se sem vydá, zaplatí pěkný balík peněz. Zejména bydlení a jídlo v centru Paříže je tak drahé, až je vám z toho na omdlení.